Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Обяви за индивидуални услуги.
scream9406
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2014, 15:06

Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Мнение от scream9406 »

Търся хора за клипове от 18-30 години с актьорски талант и някой който може да работи с програми за видео обработка за нещо подобно като тутурутка :) ако имате интерес [email protected]

Цена: по договаряне
Wade_Barret
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2014, 22:18

Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Мнение от Wade_Barret »

Съгласен съм да се пробвам, смятам, че имам актьорски талант, скоро ще кандидатствам в НАТФИЗ, на 19 години съм, 185, 75 кг. Какви са изискванията ако може да разясните, фен съм на НЛО, Тутурутка и други забавни групи от миналото.

Цена: по договаряне
scream9406
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2014, 15:06

Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Мнение от scream9406 »

Само 2 талант и желание другото ние ще си го направим сами ако си гледал ДжиДжи БиДжи и provideoz доста са успешни а като гледам нямат особено голям талант направо са си дръвчета :D ако се съберем 5 6 човека може да пробваме нещо но тук в България на никой не му се занимава като предложиш на някой ти се смее ;)

Цена: по договаряне
Wade_Barret
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2014, 22:18

Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Мнение от Wade_Barret »

scream9406 написа:Само 2 талант и желание другото ние ще си го направим сами ако си гледал ДжиДжи БиДжи и provideoz доста са успешни а като гледам нямат особено голям талант направо са си дръвчета :D ако се съберем 5 6 човека може да пробваме нещо но тук в България на никой не му се занимава като предложиш на някой ти се смее ;)
Така е, може да уредим среща някоя, колко желаещи има, това по думите ви предполагам ще е нещо като НЛО, със скечове и хумор, отдавна не е имало свежа скеч група, ще говоря и с мои познати.

Цена: по договаряне
scream9406
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2014, 15:06

Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Мнение от scream9406 »

Да главната цел е да се забавляваме и най вече да забавляваме хората питал съм много хора искат но ги е срам :D ако се съберем 5-6 човека задължително един който може и да не участва в клиповете (както той си реши) просто да разбира от видео програми обработки и така нататък :)

Цена: по договаряне
Wade_Barret
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 27 Яну 2014, 22:18

Търся хора за клипове и обработка на клипове :)

Мнение от Wade_Barret »

scream9406 написа:Да главната цел е да се забавляваме и най вече да забавляваме хората питал съм много хора искат но ги е срам :D ако се съберем 5-6 човека задължително един който може и да не участва в клиповете (както той си реши) просто да разбира от видео програми обработки и така нататък :)
Добре, моя скайп е aso_954. Пиши ми, аз съм съгласен да се пробвам, като се съберем хора.

Цена: по договаряне
Публикувай отговор

Обратно към “Индивидуални услуги”