Покупка на апартамент във Варна

alis
Потребител
Мнения: 71
Регистриран на: 11 Фев 2016, 19:41

Покупка на апартамент във Варна

Мнение от alis »

Здравейте. Търся съвет за покупка на апартамент. С мъжа ми отдавна се опитваме да съберем пари, за да си вземем наш апартамент във Варна. Вече имаме почти цялата сума, но ще изтеглим и малък кредит. Търсим апартамент в по-централните квартали и ще се радвам на всякакви съвети. Искаме 2 стаи и кухня. Къде можете да ни препоръчате да търсим и какви пари горе-долу може да излезе? Много бих благодарна, ако ни свържете и с някакви добри брокери, с които да говорим и да потърсим помощ от тях.
mishomihailov

Re: Покупка на апартамент във Варна

Мнение от mishomihailov »

Здравей. Аз също съм от Варна и според мен сега е точни момент за покупка на апартамент в района. Доста са се смъкнали цените и имате възможност да вземете нещо изгодно. 2 стаи с кухня може би ще са около 70 квадрата, което в зависимост от това колко е нов блока и какво е обзавеждането може да варира между 60-70 000 и 150 000. Бих ви препоръчал да разгледате тук http://www.superimoti.bg/prodajba/bulga ... rna-imoti/ и да се свържете с тях, за да им обясните какво търсите. Те ще ви дадат съвети и ще потърсят нещо подходящо за вас.
alis
Потребител
Мнения: 71
Регистриран на: 11 Фев 2016, 19:41

Re: Покупка на апартамент във Варна

Мнение от alis »

Благодаря ви за съвета. Ще говоря с тях при първа възможност.
Публикувай отговор

Обратно към “Апартаменти”